Biłgoraj: Po włamaniu do piwnicy wrócili do poprawczaka
Nie udała się im próba włamania do piwnicy, a po zatrzymaniu policja odstawiła ich do zakładu poprawczego.
- (lew)
- 07.09.2009 10:31
Mowa o 17-latku ze Skierbieszowa i jego starszym o rok kompanie z podkarpackiego Niska, którzy podczas ucieczki z poprawczaka postanowili włamać się do piwnicy 64-letniego mieszkańca bloku przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Biłgoraju.
Majstrujących przy drzwiach nastolatków przyuważył w weekend 26-letni lokator, który zadzwonił po policję, a następnie na własną rękę próbował zatrzymać włamywaczy. Pomogli mu przybyli na miejsce mundurowi.
– Sprawcy zostali odwiezieni do zakładu poprawczego – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.
Przed sądem odpowiedzą za usiłowanie włamania.
Data dodania:
07.09.2009 10:31
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze