Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Po włamaniu do piwnicy wrócili do poprawczaka

Nie udała się im próba włamania do piwnicy, a po zatrzymaniu policja odstawiła ich do zakładu poprawczego.
Mowa o 17-latku ze Skierbieszowa i jego starszym o rok kompanie z podkarpackiego Niska, którzy podczas ucieczki z poprawczaka postanowili włamać się do piwnicy 64-letniego mieszkańca bloku przy ul. Bohaterów Monte Cassino w Biłgoraju. Majstrujących przy drzwiach nastolatków przyuważył w weekend 26-letni lokator, który zadzwonił po policję, a następnie na własną rękę próbował zatrzymać włamywaczy. Pomogli mu przybyli na miejsce mundurowi. – Sprawcy zostali odwiezieni do zakładu poprawczego – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. Przed sądem odpowiedzą za usiłowanie włamania.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama