Reklama
Hrubieszów: Przyszedł złodziej po szczeniaki
Ktoś ukradł mi z podwórka dwa 11-miesieczne psy rasy syberian haski – takie zgłoszenie przyjęli w weekend policjanci od 45-letniego hrubieszowianina.
- (lew)
- 07.09.2009 10:41
Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Co ustalili?
Że przy ul. Podzamcze sprawca zdjął z zawiasów furtkę ogrodzeniową, a następnie zwinął podrośnięte szczeniaki.
Poszkodowany oszacował straty na 500 złotych.
Data dodania:
07.09.2009 10:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze