Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Przyszedł złodziej po szczeniaki

Ktoś ukradł mi z podwórka dwa 11-miesieczne psy rasy syberian haski – takie zgłoszenie przyjęli w weekend policjanci od 45-letniego hrubieszowianina.
Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Co ustalili? Że przy ul. Podzamcze sprawca zdjął z zawiasów furtkę ogrodzeniową, a następnie zwinął podrośnięte szczeniaki. Poszkodowany oszacował straty na 500 złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama