Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ukwiecają sobie blokowe życie

Życie w betonowym bloku wcale nie musi być szare i pozbawienie zieleni. Mały ogródek można sobie zorganizować np. na balkonie albo tuż przed nim. A jak wyjdzie ładnie, można nawet dostać za to nagrodę. Tak swoich lokatorów promuje zamojska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego.
Tegoroczny konkurs na balkon i przydomowy ogródek rozstrzygnięto podczas XIII Pikniku Rodzinnego. Posypały się wyróżnienia. Najpiękniejsze balkony w tej spółdzielni zorganizowali sobie: Maria Adryańczyk i Krzysztof Wybraniec z ul. Redutowej, Anna Grajewa (Oboźna), Waldemar Lejnweber (Orzeszkowej), Teresa Nizioł, Alina Rybaczek (obie z ul. Wiejskiej), Wiesława Szczuka, Sławomir Wojtala (Lubelska), Julian Szczerba (Peowiaków), Jolanta Woźniacka (Kilińskiego) oraz Jadwiga Żołnierczyk z ul. Wąskiej. Specjalna komisja oceniała również przyblokowe ogródki. W tej kategorii najlepiej wypadli: Agnieszka Łabus z ul. Oboźnej, Janina Łukaszewicz, Hanna Majkut i Władysław Pastuszak z Orzeszkowej oraz Elżbieta Łopuszańska i Karolina Skóra z Wiejskiej. Nagrodą dla działkowców w wymiarze mikro było po 150 złotych do wydania w centrum ogrodniczym.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama