Reklama
Zamojska policja szuka 17-latka spod Tomaszowa Lubelskiego
Chłopak ostatni raz widziany był w niedzielę. Od tamtej pory nie pojawił się na stancji ani w szkole. Nie odpowiada także jego telefon komórkowy.
- (lew)
- 09.09.2009 10:57
Chodzi o 17-latka spod Tomaszowa Lubelskiego, który uczęszcza do jednego z zamojskich ogólniaków.
O zaginięciu policję powiadomiła we wtorek matka chłopca. Wyjaśniła, ze syn pojechał w niedzielę do szkoły. Miał trafić na stancję, gdzie sam mieszka, ale tam nie dotarł.
Od tamtej pory nikt go nie widział, nastolatek nie nawiązał też kontaktu z rodziną.
Data dodania:
09.09.2009 10:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze