Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamojska policja szuka 17-latka spod Tomaszowa Lubelskiego

Chłopak ostatni raz widziany był w niedzielę. Od tamtej pory nie pojawił się na stancji ani w szkole. Nie odpowiada także jego telefon komórkowy.
Chodzi o 17-latka spod Tomaszowa Lubelskiego, który uczęszcza do jednego z zamojskich ogólniaków. O zaginięciu policję powiadomiła we wtorek matka chłopca. Wyjaśniła, ze syn pojechał w niedzielę do szkoły. Miał trafić na stancję, gdzie sam mieszka, ale tam nie dotarł. Od tamtej pory nikt go nie widział, nastolatek nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama