Reklama
Oszuści chcieli zarobić na soi wymieszanej z piaskiem
Kierowcy, którzy przywieźli trefny ładunek zostali już przez policję zatrzymani. Zabezpieczono też ciężarówki, na których towar dotarł do Zamościa.
- (lew)
- 09.09.2009 10:53
We wtorek na placu jednej z firm przy ul. Namysłowskiego zameldowały się trzy tiry wypełnione po brzegi soją. Warty 80 tys. złotych transport dotarł z Pomorza.
Ale już na pierwszy rzut oka pracownik przyjmujący towar zauważył, że ziarno zmieszane jest z piaskiem. Powiadomiono policję, która prowadzi dochodzenie w kierunku usiłowania wyłudzenia pieniędzy.
Pobrano też próbki do badań. Kierowców zatrzymano do wyjaśnienia i zabezpieczono samochody ciężarowe.
Data dodania:
09.09.2009 10:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze