Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Noc włamywaczy w Cukrowni Wożuczyn

Do 10 lat wiezienia grozi sprawcom serii włamań na terenie Cukrowni Wożuczyn w gminie Rachanie. Ale na razie policja nie wpadła na ich trop.
Za cel włamania sprawcy wybrali trzy garaże. Po urwaniu kłódek z pierwszego skradli cztery felgi aluminiowe z oponami zimowymi i myjkę ciśnieniową, z drugiego zaś wynieśli komplet kluczy nasadowych i szlifierkę kątową. – Z trzeciego garażu nic nie ukradli, uszkodzili jedynie kłódkę – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Łączne straty wyceniono na 1,4 tys. złotych. Przy okazji wykryto włamanie do zaparkowanego volkswagena passata, skąd wyparowały radioodtwarzacz i radio CB. Poszkodowany 34-latek z gminy Łaszczów oszacował straty na 600 złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama