Steniatyn Kolonia: Kobieta wjechała w drzewo
Ok. godz. 5.50 nad ranem doszło do wypadku w miejscowości Steniatyn-Kolonia, położonej w powiecie tomaszowskim. Kierująca samochodem marki Lublin straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Dwie osoby są ranne.
- mok
- 10.09.2009 08:17
Kierująca pojazdem i pasażerka z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Policja ustala okoliczności wypadku. Nie wiadomo jeszcze, czy kobieta, która siedziała za kierownicą, była trzeźwa.
Data dodania:
10.09.2009 08:17
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze