Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Steniatyn Kolonia: Kobieta wjechała w drzewo

Ok. godz. 5.50 nad ranem doszło do wypadku w miejscowości Steniatyn-Kolonia, położonej w powiecie tomaszowskim. Kierująca samochodem marki Lublin straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Dwie osoby są ranne.
Kierująca pojazdem i pasażerka z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Policja ustala okoliczności wypadku. Nie wiadomo jeszcze, czy kobieta, która siedziała za kierownicą, była trzeźwa.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama