Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Alarm w Starostwie Powiatowym. Bomba miała wybuchnąć o 14.15

To był fałszywy alarm, ale wywołał ogromne zamieszanie. Dziś około godz. 13 ktoś poinformował policjantów, że dokładnie o godz. 14.15 w zamojskim Starostwie Powiatowym wybuchnie bomba.
Funkcjonariusze natychmiast ruszyli do akcji. Zarządzono ewakuację pracowników i petentów urzędu. A policyjni pirotechnicy zaczęli szczegółowo sprawdzać budynek. – Musieliśmy wyjść w ciągu zaledwie kilku minut – opowiada Jerzy Zawadzki, sekretarz Starostwa Powiatowego w Zamościu. – Ludzie zabrali tylko podręczne rzeczy. Petenci nawet musieli zostawić dowody i inne dokumenty. Wyznaczona przez nieznanego rozmówcę godzina minęła. Nic się nie stało. Alarm okazał się głupim kawałem. – Nie wiemy kim jest ten dowcipniś. Szukamy go – mówił Joanna Kopeć, rzecznik zamojskim policjantów.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama