Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ukradli wódkę i od razu ją wypili

Zarzuty kradzieży usłyszało dzisiaj dwóch młodych mieszkańców Zamościa, którzy ukradli ze sklepu dwie butelki wódki. Sprawcy nie obnosili się z łupami – szybko opróżnili zawartość butelek.
Młodzieńcy pojawili się w jednym ze sklepów spożywczych przy ul. Piłsudskiego w czwartek przed północą. Chciało im się pić, więc poprosili o dwie butelki czystej żołądkowej. Ekspedientka zapakowała towar, a jej klienci poprosili jeszcze o podanie wina. Gdy kobieta po nie ruszyła, młodzieńcy – nie płacąc rachunku – wzięli nie tylko wódkę, ale i nogi za pas. Powiadomiono policję, która tej samej nocy zatrzymała 21-latka i jego młodszego o trzy lata kompana. Niestety, wartych 40 złotych łupów nie udało się odzyskać. – Sprawcy przyznali się do kradzieży i oświadczyli, że alkohol wypili od razu u znajomego – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama