Reklama
Zrób badania, żeby wszystko grało
Co drugi Polak po 50. roku życia cierpi na łagodny przerost prostaty. W poniedziałek i wtorek mieszkańcy Zamościa i okolic będą mogli spotkać się ze specjalistami i skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.
- (lew)
- 10.09.2009 12:57
Akcja \"Nie chowaj głowy w piasek” jest organizowana przez PTU w ramach Europejskiego Tygodnia Urologicznego.
Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Zamościa i okolic, którzy przekroczyli 50. rok życia, odbędą się w poniedziałek i wtorek w NZOZ \"Medyk\' przy ul. Szwedzkiej 20 w Zamościu.
Pacjenci mogą zgłaszać się na wizyty w godzinach 12–17.
Więcej informacji na oficjalnej stronie www.tydzienurologii.pl.
Data dodania:
10.09.2009 12:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze