Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zrób badania, żeby wszystko grało

Co drugi Polak po 50. roku życia cierpi na łagodny przerost prostaty. W poniedziałek i wtorek mieszkańcy Zamościa i okolic będą mogli spotkać się ze specjalistami i skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych.
Akcja \"Nie chowaj głowy w piasek” jest organizowana przez PTU w ramach Europejskiego Tygodnia Urologicznego. Bezpłatne konsultacje dla mieszkańców Zamościa i okolic, którzy przekroczyli 50. rok życia, odbędą się w poniedziałek i wtorek w NZOZ \"Medyk\' przy ul. Szwedzkiej 20 w Zamościu. Pacjenci mogą zgłaszać się na wizyty w godzinach 12–17. Więcej informacji na oficjalnej stronie www.tydzienurologii.pl.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama