Reklama
Policjanci nie pożałowali krwi
Zamojscy mundurowi i pracownicy cywilni komendy honorowo oddawali dzisiaj krew.
- (lew)
- 11.09.2009 14:53
W mobilne centrum krwiodawstwa zamieniona została świetlica zamojskiej komendy.
Do akcji włączyło się ponad 40 osób, które łącznie przekazały blisko 25 litrów krwi. Jako pierwszy w świetlicy pojawił się komendant zamojskich policjantów nadkom. Konrad Piziorski, który od kilku lat jest honorowym dawcą.
– Wśród oddających krew wielu było takich, którzy kierując się potrzebą serca uczynili to po raz pierwszy – podkreśla Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji i zapowiada, że akcja będzie kontynuowana.
Data dodania:
11.09.2009 14:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze