Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policjanci nie pożałowali krwi

Zamojscy mundurowi i pracownicy cywilni komendy honorowo oddawali dzisiaj krew.
W mobilne centrum krwiodawstwa zamieniona została świetlica zamojskiej komendy. Do akcji włączyło się ponad 40 osób, które łącznie przekazały blisko 25 litrów krwi. Jako pierwszy w świetlicy pojawił się komendant zamojskich policjantów nadkom. Konrad Piziorski, który od kilku lat jest honorowym dawcą. – Wśród oddających krew wielu było takich, którzy kierując się potrzebą serca uczynili to po raz pierwszy – podkreśla Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji i zapowiada, że akcja będzie kontynuowana.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama