Zamojszczyzna zatańczy na jubileusz
Lubisz folklor? Masz wolny wieczór? Propozycję na spędzenie czasu ma dla Ciebie Zamojski Dom Kultury.
- (lew)
- 08.09.2009 09:17
ZDK zaprasza dziś o godz. 18 na koncert Zespołu Pieśni i Tańca \"Zamojszczyzna” zorganizowany z okazji jubileuszu podpisania umowy partnerskiej z miastem Schwäbisch Hall.
W koncercie wystąpi grupa reprezentacyjna ZPiT \"Zamojszczyzna” oraz najstarsza grupa dziecięca.
W programie m.in. tańce biłgorajskie, lubelskie oraz zamojskie.
Data dodania:
08.09.2009 09:17
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze