Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Kobieto, nie daj się

Każda z kobiet może paść ofiarą przestępstwa. Jak się tego ustrzec i jak obronić, gdy dojdzie do konfrontacji z bandytą? Tego będzie się można dowiedzieć podczas bezpłatnych zajęć organizowanych przez hrubieszowską policje i Stowarzyszenie \"Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”.
Zajęcia samoobrony mają na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet oraz przekazanie im umiejętności zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych, sposobów neutralizowania tych zagrożeń, a przede wszystkim praktycznej wiedzy, która może okazać się zbawienna w sytuacji bezpośredniego zagrożenia. – Szkolenia obejmują wykłady i zajęcia praktyczne z zakresu psychologii, technik negocjacji, prewencji, portretu pamięciowego, prawa, ratownictwa medycznego, technik samoobrony – informuje Paweł Łuka z hrubieszowskiej policji. Przewidziano siedem spotkań. Zainteresowane panie powinny skontaktować się z Wydziałem Prewencji KPP w Hrubieszowie. Zapisy prowadzone będą od poniedziałku do piątku w godz. 7.30–15.30.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama