Zamość: \"Bombowy” żartowniś usłyszał zarzuty
3 lata pozbawienia wolności grozi 53-letniego mieszkańcowi Zamościa, który zadzwonił w czwartek na policję i powiedział, że w zamojskim Starostwie Powiatowym jest bomba.
- (MB)
- 13.09.2009 13:47
Alarm postawił na nogi cały urząd. Ponad 100 urzędników i petentów zostało ewakuowanych. A policyjni pirotechnicy przeszukali budynek. Bomby nie znaleźli.
Za to już dzień później znaleźli i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ten głupi żart. Zebrane dowody potwierdziły, że to właśnie 53-letni mieszkaniec Zamościa był sprawcą fałszywego alarmu.
W sobotę mężczyzna trafił przed oblicze prokuratora, który postawił mu zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policja obciąży go też kosztami czwartkowej akcji.
Data dodania:
13.09.2009 13:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze