Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Bezrobotny omal nie spalił domu, w którym było 11 osób

Oblał drewniany dom benzyną i podłożył ogień. Na szczęście nikomu nic się nie stało, pożar został ugaszony, a podpalaczem zajęła się już policja.
Do zdarzenia doszło w sobotę po północy przy ul. Krzeszowskiej w Biłgoraju. Do drewnianego domu zapukał ok. północy 34-latek. Był pijany. Nikt nie zamierzał przyjmować nieproszonego gościa. Właściciel posesji grzecznie poprosił go, by sobie poszedł. Jednak bezrobotny nie zamierzał łatwo się poddać. W końcu jakoś udało się go przepędzić. Nie na długo. – Po jakimś czasie mężczyzna wrócił – opowiada Milena Wardach z biłgorajskiej policji. Był \"uzbrojony” w kanister benzyną, którą polał drewniany dom. Chwilę później podłożył ogień. Budynek zaczął się palić. – Na szczęście domownicy zauważyli ogień i przystąpili do gaszenia ognia. Ktoś wezwał też policję – opowiada Wardach. Mundurowi szybko dotarli na miejsce i zatrzymali podpalacza. Mężczyzna był pijany. Trafił do policyjnego aresztu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama