Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Budy: Kierowca uderzył w drzewo i uciekł, porzucając pijanego pasażera

Dzisiaj, ok. godz. 1 w nocy doszło do wypadku na krajowej \"17” w miejscowości Budy (pow. tomaszowski). Policja szuka mężczyzny, który kierował oplem vectra.
Na miejscu zdarzenia, w rozbitym aucie policjanci nie zastali kierowcy. W aucie znajdował się tylko 22-letni pasażer. Trudno powiedzieć, jak bardzo mieszkaniec Izbicy był pijany, bo nie był w stanie dmuchać w alkomat. Trafił do szpitala ze złamaną ręką i ogólnymi potłuczeniami. Gdy wytrzeźwieje, mundurowi spróbują z nim porozmawiać o okolicznościach, w jakich doszło do zdarzenia. Tymczasem wytypowano już osobę, która mogła prowadzić samochód. Wstępnie ustalono, że do wypadku mogło dojść z powodu zbyt dużej prędkości. Opel zjechał z drogi na pobocze i uderzył w drzewo.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama