Budy: Kierowca uderzył w drzewo i uciekł, porzucając pijanego pasażera
Dzisiaj, ok. godz. 1 w nocy doszło do wypadku na krajowej \"17” w miejscowości Budy (pow. tomaszowski). Policja szuka mężczyzny, który kierował oplem vectra.
- (ak)
- 14.09.2009 10:21
Na miejscu zdarzenia, w rozbitym aucie policjanci nie zastali kierowcy. W aucie znajdował się tylko 22-letni pasażer. Trudno powiedzieć, jak bardzo mieszkaniec Izbicy był pijany, bo nie był w stanie dmuchać w alkomat.
Trafił do szpitala ze złamaną ręką i ogólnymi potłuczeniami. Gdy wytrzeźwieje, mundurowi spróbują z nim porozmawiać o okolicznościach, w jakich doszło do zdarzenia.
Tymczasem wytypowano już osobę, która mogła prowadzić samochód.
Wstępnie ustalono, że do wypadku mogło dojść z powodu zbyt dużej prędkości. Opel zjechał z drogi na pobocze i uderzył w drzewo.
Data dodania:
14.09.2009 10:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze