Reklama
19-latek do policjantów: Ukarzcie mnie za haszysz
Sytuacja była jasna. Chłopak miał przy sobie narkotyki. Dlatego bez szemrania zgodził się na poddanie się karze.
- (ak)
- 14.09.2009 10:28
Co czeka teraz 19-latka z Werbkowic, przyłapanego przez policjantów przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu? Rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i 600 złotych grzywny.
Chłopak wpadł, gdy wędrował przez Zamość wraz z dwoma kolegami. Przyznał się do winy i zgodził się dobrowolnie poddać takiej właśnie karze. Mundurowi znaleźli przy nim 2,37 grama haszyszu.
Za posiadanie narkotyków grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
14.09.2009 10:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze