Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

19-latek do policjantów: Ukarzcie mnie za haszysz

Sytuacja była jasna. Chłopak miał przy sobie narkotyki. Dlatego bez szemrania zgodził się na poddanie się karze.
Co czeka teraz 19-latka z Werbkowic, przyłapanego przez policjantów przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu? Rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata i 600 złotych grzywny. Chłopak wpadł, gdy wędrował przez Zamość wraz z dwoma kolegami. Przyznał się do winy i zgodził się dobrowolnie poddać takiej właśnie karze. Mundurowi znaleźli przy nim 2,37 grama haszyszu. Za posiadanie narkotyków grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama