Zamojszczyzna: Łoś nie przeżył wypadku
Było już po zmroku, gdy nagle przed maską volkswagena passata pojawił się wielki łoś. Było za późno, by wyhamować. Potrącone przez auto zwierzę nie przeżyło wypadku.
- (ak)
- 15.09.2009 12:26
Do zdarzenia doszło we wtorek, ok. godz. 19.30 na trasie między Zawalowem a Horyszowem.
Za kierownicą auta jechała 22-letnia kobieta. Jej na szczęście nic się nie stało. Podróżujący z nią 35-letni pasażer trafił z poranioną twarzą do szpitala.
Data dodania:
15.09.2009 12:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze