Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Mercedes z elektronarzędziami odjechał w siną dal

Policja szuka białego mercedesa sprintera o numerach rejestracyjnych LBL 12LC. Samochód został wczoraj po godz. 14 skradziony przy ul. Kościuszki w Biłgoraju.
Właściciel jest sam sobie winien, że stracił auto, które razem z zawartością warte jest ok. 50 tys. zł. – Zaparkował samochód i wyszedł z niego, a w środku zostawił kluczyki i wszystkie dokumenty – relacjonuje Milena Wardach z biłgorajskiej policji. Gdy mężczyzna po jakimś czasie wrócił do pojazdu… oczywiście już go nie było. Wraz z mercedesem w siną dal odjechały także narzędzia budowlane, m.in. młot udarowy, piła spalinowa i pilarka kątowa. – Jeżeli ktoś widział gdziekolwiek taki pojazd, z charakterystycznymi, zielonymi naklejkami na bokach, proszony jest o kontakt i przekazanie informacji – dodaje rzeczniczka policji w Biłgoraju.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama