Reklama
20-letni motocyklista doprowadził do wypadku. Ranna jest jego siostra
Zabrał na przejażdżkę młodszą siostrę. Doprowadził do wypadku. Dziewczyna została ranna.
- 15.09.2009 12:34
Nie powinien w ogóle wsiadać na motocykl. Bo nie ma uprawnień do prowadzenia tego rodzaju pojazdów, a na dodatek WSK nie została dopuszczona do ruchu.
Mowa o 20-letnim mieszkańcu Deszkowic, który we wtorek po południu jeździł razem z 16-letnią siostrą po rodzinnej wsi.
– W czasie wymijania motocykl zderzył się z oplem – relacjonuje Joanna Kopeć, rzeczniczka policji w Zamościu.
Motocyklista wyszedł ze stłuczki niemal bez szwanku. Ranna została jego siostra, którą z poważnym urazem głowy odwieziono do szpitala.
Data dodania:
15.09.2009 12:34
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze