Miał ponad 4 promile i \"opiekował się” synkiem
Wczoraj przy ul. Kościuszki na zamojskim Starym Mieście policja zatrzymała kompletnie pijanego tatusia. Nie było wyjścia, trzeba mu było zabrać dziecko.
- (ak)
- 15.09.2009 10:08
– Już podczas interwencji policjanci sprawdzili alkomatem stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało u niego ponad 4 promile alkoholu – opowiada Joanna Kopeć, rzeczniczka policji w Zamościu.
Tatuś trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze w nim trzeźwieje. Jego 4-miesięczny synek został przekazany pod opiekę babci.
Data dodania:
15.09.2009 10:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze