Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Po szklanie i na rusztowanie. Kompletnie pijani robotnicy docieplali blok

Jeden z nich miał 2 promile, drugi prawie 3. Dziś robotnicy zostaną przesłuchani. Obydwu grozi kara aresztu lub grzywna.
Informację o pijanych budowlańcach przekazał policji jeden z mieszkańców. Robotnicy pracowali na rusztowaniu przy jednym z bloków przy ul. Kilińskiego. 22-letni mieszkaniec Stopnicy (woj. świętokrzyskie) miał 3 promile alkoholu, a jego 34-letni kolega z tej samej miejscowości ponad 2 promile. Kierownik firmy polecił pijanym pracownikom natychmiast opuścić miejsce pracy. Dziś budowlańcy zostaną przesłuchani, wkrótce staną przed sądem grodzkim. Za pracę w stanie nietrzeźwości grozi kara aresztu lub grzywny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama