Reklama
Po szklanie i na rusztowanie. Kompletnie pijani robotnicy docieplali blok
Jeden z nich miał 2 promile, drugi prawie 3. Dziś robotnicy zostaną przesłuchani. Obydwu grozi kara aresztu lub grzywna.
- (drs)
- 17.09.2009 11:40
Informację o pijanych budowlańcach przekazał policji jeden z mieszkańców. Robotnicy pracowali na rusztowaniu przy jednym z bloków przy ul. Kilińskiego. 22-letni mieszkaniec Stopnicy (woj. świętokrzyskie) miał 3 promile alkoholu, a jego 34-letni kolega z tej samej miejscowości ponad 2 promile.
Kierownik firmy polecił pijanym pracownikom natychmiast opuścić miejsce pracy. Dziś budowlańcy zostaną przesłuchani, wkrótce staną przed sądem grodzkim. Za pracę w stanie nietrzeźwości grozi kara aresztu lub grzywny.
Data dodania:
17.09.2009 11:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze