Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: 20-latek ukrył marihuanę pod telewizorem

Tomaszowscy \"kryminalni” dostali cynk, że 20-latek może posiadać narkotyki. Wczoraj przeszukali jego mieszkanie i znaleźli to, czego szukali.
– Ujawniono 2 porcje suszu roślinnego, jak się okazało marihuany – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik tomaszowskiej policji. Mężczyzna ukrył narkotyki pod telewizorem w swoim pokoju. Znaleziona tam przez policjantów marihuana ważyła w sumie 3,77 grama. 20-letni Adrian K. trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama