Reklama
Tomaszów Lubelski: 20-latek ukrył marihuanę pod telewizorem
Tomaszowscy \"kryminalni” dostali cynk, że 20-latek może posiadać narkotyki. Wczoraj przeszukali jego mieszkanie i znaleźli to, czego szukali.
- (ak)
- 18.09.2009 10:36
– Ujawniono 2 porcje suszu roślinnego, jak się okazało marihuany – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik tomaszowskiej policji.
Mężczyzna ukrył narkotyki pod telewizorem w swoim pokoju. Znaleziona tam przez policjantów marihuana ważyła w sumie 3,77 grama.
20-letni Adrian K. trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.
Data dodania:
18.09.2009 10:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze