Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łapiguz: Bracia kradli w magazynie

Osiemnastolatek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, jego młodszym o sześć lat bratem zajmie się sąd rodzinny.
Włamanie do magazynu punktu skupu metali kolorowych w podzamojskim Łapiguzie ujawniono na początku września. Sprawcy odgięli drzwi, weszli do środka, skąd skradli elektronarzędzia warte 2 tys. złotych. Stróże prawa ustalili właśnie sprawców. To 18-letni mieszkaniec gminy Zamość, któremu pomagał 12-letni brat. Na nic zdały się ich zapewnienia o niewinności. – W wyniku przeszukania odnaleźliśmy w miejscu zamieszkania sprawców skradzione przedmioty – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Starszemu z braci grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama