Reklama
Łapiguz: Bracia kradli w magazynie
Osiemnastolatek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, jego młodszym o sześć lat bratem zajmie się sąd rodzinny.
- (lew)
- 21.09.2009 11:11
Włamanie do magazynu punktu skupu metali kolorowych w podzamojskim Łapiguzie ujawniono na początku września. Sprawcy odgięli drzwi, weszli do środka, skąd skradli elektronarzędzia warte 2 tys. złotych.
Stróże prawa ustalili właśnie sprawców. To 18-letni mieszkaniec gminy Zamość, któremu pomagał 12-letni brat. Na nic zdały się ich zapewnienia o niewinności.
– W wyniku przeszukania odnaleźliśmy w miejscu zamieszkania sprawców skradzione przedmioty – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Starszemu z braci grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
21.09.2009 11:11
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze