Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Staw Noakowski: Pięć osób rannych w wypadku

Wyglądało naprawdę groźnie, ale na szczęście nikt nie zginął. W wyniku niedzielnego wypadku do szpitala trafiło pięcioro rannych.
W niedzielę jadący oplem astrą przez Staw Noakowski w gminie Nielisz 41-letni mieszkaniec Zamościa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi golfowi, którym podróżował 54-latek z gminy Zakrzew. Sprawca wypadku trafił do szpitala z urazami klatki piersiowej, barku oraz pęknięciem kości miednicy, a 45-letnia pasażerka opla z obrażeniami głowy, klatki piersiowej oraz kręgosłupa. Kierowca golfa wyszedł z wypadku z urazem klatki piersiowej, ranne zostały dwie pasażerki: 56-latka została odwieziona do szpitala z obrażeniami klatki piersiowej i kręgosłupa, 31-latka narzekała na ból nogi. – Kierowcy byli trzeźwi – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama