Sprawca wypadku w Bodaczowie był pijany
Dokładnie 2,22 promila alkoholu miał w organizmie 37-latek z gminy Szczebrzeszyn, który w poniedziałek spowodował wypadek drogowy w Bodaczowie.
- (lew)
- 22.09.2009 10:04
Mężczyzna zjechał oplem astrą na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem tej samej marki, za którego kierownicą siedziała 29-letnia mieszkanka gminy Zamość.
Sprawca wyszedł z opresji z urazem głowy. Za spowodowanie wypadku po pijaku grozi mu teraz do 4,5 roku więzienia.
Data dodania:
22.09.2009 10:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze