Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sprawca wypadku w Bodaczowie był pijany

Dokładnie 2,22 promila alkoholu miał w organizmie 37-latek z gminy Szczebrzeszyn, który w poniedziałek spowodował wypadek drogowy w Bodaczowie.
Mężczyzna zjechał oplem astrą na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem tej samej marki, za którego kierownicą siedziała 29-letnia mieszkanka gminy Zamość. Sprawca wyszedł z opresji z urazem głowy. Za spowodowanie wypadku po pijaku grozi mu teraz do 4,5 roku więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama