Dyniska: Jubileusz koła wiejskich gospodyń
Koło Gospodyń Wiejskich w Dyniskach w gminie Ulhówek ma już 45 lat. W weekend panie hucznie świętowały swój jubileusz.
- 22.09.2009 10:35
Pamiątkowe odznaki przyznane przez przewodniczącego Roztoczańskiego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych otrzymały Lucyna Babiarz, Helena Buchta, Bożena Cisło, Jadwiga Dudek, Nadzieja Fic, Irena Grabowska, Krystyna Grabowska, Bronisława Jezierska, Helena Kudryk, Maria Lachowska, Urszula Lisecka, Krystyna Luty, Henryka Piątkowska, Olga Piątkowska, Beata Piskorowska, Danuta Puchalska, Dorota Puchalska, Maryla Putkowska, Aniela Rozkładaj, Jadwiga Sałamacha, Zofia Seniuk, Stanisława Seńko, Joanna Skabluk, Maria Skabluk, Kazimiera Strumidło, Grażyna Wolska, Alicja Wołoszyńska, Hanna Woś, Krystyna Wójcik, Agata Wrona, Stanisława Ziober c. Kazimierza, Stanisława Ziober c. Mikołaja oraz Teresa Żańczak.
Podczas uroczystości ogłoszono również wyniki konkursu na najładniejszy ogródek kwiatowy. Pierwsze miejsce zdobyła Nadzieja Fic, drugie Urszula Sowińska, a trzecie Stanisława Ziober. Wyróżniono ogródki Marioli Grabowskiej, Krystyny Grabowskiej, Teresy Żańczak, Anieli Puchalskiej, Eugenii Szczerby, Stanisławy Wasąg i Marty Kawalec.
Po części oficjalnej gospodynie serwowały zaproszonym gościom przygotowane przez siebie potrawy. Oprawę muzyczną jubileuszu zapewnił zespół Inwazja.
Reklama

Komentarze