Reklama
Saab dachował w Rogóźnie
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku osobowego saaba w miejscowości Rogóźno na trasie Tomaszów Lubelski - Krasnobród.
- (łm)
- 22.09.2009 13:01
Tuż po godzinie 8 kierujący saabem, 44-letni mieszkaniec Krasnobrodu, jadąc w kierunku Tomaszowa Lubelskiego nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożną skarpę. Auto dachowało.
Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Był trzeźwy. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Utrudnienia w ruchu trwały przez ok. godzinę.
Data dodania:
22.09.2009 13:01
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze