Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Złodziej w kurniku

To na pewno nie robota lisa! – denerwował się rano 56-letni mieszkaniec ul. Partyzantów w Hrubieszowie, informując o włamaniu policję.
Ustalono, że ktoś pod osłoną nocy zerwał kłódki, a następnie wszedł do kurnika i zgarnął cztery kury nioski. Poszkodowany hodowca drobiu oszacował straty na 80 złotych. Stróże prawa szukają sprawcy kradzieży. Łupy najprawdopodobniej wylądowały w garnku.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama