Reklama
Hrubieszów: Złodziej w kurniku
To na pewno nie robota lisa! – denerwował się rano 56-letni mieszkaniec ul. Partyzantów w Hrubieszowie, informując o włamaniu policję.
- (lew)
- 22.09.2009 10:07
Ustalono, że ktoś pod osłoną nocy zerwał kłódki, a następnie wszedł do kurnika i zgarnął cztery kury nioski.
Poszkodowany hodowca drobiu oszacował straty na 80 złotych. Stróże prawa szukają sprawcy kradzieży.
Łupy najprawdopodobniej wylądowały w garnku.
Data dodania:
22.09.2009 10:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze