Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

\"Wróżka\" naciągnęła mieszkankę Tomaszowa Lubelskiego na 200 złotych

Dwieście złotych straciła 28-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego ciekawa swojej przyszłości. Wróżba wyszła pomyślnie, lecz pieniądze – jak zapewniała oszustka – wyfrunęły. Policja szuka kasy i tajemniczej wróżbitki.
We wtorek pod jednym ze sklepów przy ul. Piekarskiej w Tomaszowie Lubelskim 28-latka została zaczepiona przez nieznajomoą kobietę najprawdopodobniej narodowości romskiej. – Za darmo powróżę pani z kart – zachęciła spacerowiczkę. Ciekawa przyszłości tomaszowianka przystała na tę propozycję. Nieznajoma poprosiła, aby na czas wróżby włożyła między karty dowolny banknot. Pech chiał, że poszkodowana miała przy sobie jedynie 200-złotowy banknot. Posłusznie spełniła jednak polecenie. Gdy dowiedziała się chwilę później o czekajacej ją wspaniałej przyszłości, poprosiła o zwrot pieniędzy. – Pieniądze wyfrunęły – oznajmiła jej wrożbitka i wrócila do swoich zajęć. Oszukana kobieta zgłosiła się na policję. Po oszustce jednak ślad zaginał. Policja apeluje o rozwagę i rozsądek w kontaktach z nieznajomymi. – Pamiętajmy, że wiele osób żeruje na naszej ufności i naiwności – zwraca uwagę Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Za oszustwo grozi do 8 lat wiezienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama