Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bracia nawrzucali mundurowym i teraz muszą się meldować

Do trzech lat pozbawienia wolności dwóm braciom z Zamościa za naruszenie nietykalności cielesnej, groźby oraz znieważenie funkcjonariuszy policji. Prokuratura zastosowała wobec podejrzanych dozór policyjny.
Przypomnijmy, że we wtorek zamojscy stróże prawa otrzymali zgłoszenie o awanturze przy ul. Narutowicza. Na miejsce udało się dwóch funkcjonariuszy. Spośród biesiadników najagresywniej zachowywało się dwóch braci w wieku 18 i 20 lat: wyzywali funkcjonariuszy, wypychali ich z mieszkania i szarpali za mundury, w kierunku mundurowych poleciały kufle i krzesło, na koniec w ruch poszły pięści. Interweniujący funkcjonariusze poprosili o wsparcie i z pomocą kolegów obezwładnili agresywnych młodzieńców. Obaj byli pijani.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama