Wypadek na wysypisku śmieci. 58-latek walczy o życie
Do tragicznego wypadku doszło doszło dziś w południe na wysypisku śmieci w Dębowcu koło Zamościa. Pracownik składowiska przejechał 58-letniego mężczyznę.
- (ak)
- 28.09.2009 17:45
Do zdarzenia doszło około godz. 12. Pracownik składowiska nie zauważył szperającego w śmieciach 58-latka i najechał samochodem ciężarowym na jego nogi. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala w Zamościu.
Wyjaśniane są szczegóły wypadku.
Data dodania:
28.09.2009 17:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze