Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek na wysypisku śmieci. 58-latek walczy o życie

Do tragicznego wypadku doszło doszło dziś w południe na wysypisku śmieci w Dębowcu koło Zamościa. Pracownik składowiska przejechał 58-letniego mężczyznę.
Do zdarzenia doszło około godz. 12. Pracownik składowiska nie zauważył szperającego w śmieciach 58-latka i najechał samochodem ciężarowym na jego nogi. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala w Zamościu. Wyjaśniane są szczegóły wypadku.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama