Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W meczu nie padła żadna bramka. Kibicom puściły nerwy

Po zakończonym bezbramkowo spotkaniu kibicom Ruchu Machnów Nowy w gminie Lubycza Królewska puściły nerwy. Złość przenieśli na samochód gości. Policja zatrzymała jednego z chuliganów w wieku... 13 lat. Młodzieniec miał w organizmie blisko 0,5 promila alkoholu.
W niedzielę Ruch podejmował na swoim boisku Igros Krasnobród, który jest na szczycie A-klasowej tabeli. Mecz zakończył się podziałem punktów. Po jego zakończeniu około 10 kibiców zaczęło wyżywać się na samochodzie przyjezdnych. – Skopali auto, poobijali karoserię drewnianymi pałkami i metalowymi rurkami, powodując liczne wgniecenia, wybili też szybę czołową – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Właściciel nissana almery z Krasnobrodu oszacował straty na 4 tys. złotych, a policja zatrzymała jednego z podpitych chuliganów, którym okazał się 13-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska. Zajmie się nim sąd rodzinny. – Ustalamy pozostałych sprawców– mówi Stromidło. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama