Bulwersujące nagranie z komendy: Wulgarny policjant wrócił do pracy
Funkcjonariusz z Biłgoraja, który nazwał poszkodowanego w bójce gnojem został ukarany naganą. Właśnie zakończyło się postępowanie dyscyplinarne, które miało wyjaśnić okoliczności zajścia.
- (bn)
- 27.09.2009 19:27
Data dodania:
27.09.2009 19:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze