Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Na parkingu spłonął autokar

Z ustaleń strażaków i policjantów wynika, że przyczyną sobotniego pożaru autokaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Nikomu nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło w sobotę rano na parkingu przy ul. Szczebrzeskiej. Renaultem przyjechali na zawody młodzi sportowcy z Krakowa. Autokar spłonął doszczętnie, straty oszacowano na 60 tys. złotych. Nikomu nic się nie stało.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama