Na parkingu spłonął autokar
Z ustaleń strażaków i policjantów wynika, że przyczyną sobotniego pożaru autokaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Nikomu nic się nie stało.
- (lew)
- 28.09.2009 11:15
Do zdarzenia doszło w sobotę rano na parkingu przy ul. Szczebrzeskiej. Renaultem przyjechali na zawody młodzi sportowcy z Krakowa.
Autokar spłonął doszczętnie, straty oszacowano na 60 tys. złotych. Nikomu nic się nie stało.
Data dodania:
28.09.2009 11:15
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze