Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pirat drogowy pędził z prędkością ponad 170 km/h. Miał 1,7 promila (wideo)

Pędził jak szalony, wyprzedzał na podwójnej ciągłej linii, a sam był na podwójnym gazie. Mowa o 41-letnim mieszkańcu gminy Lubycza Królewska, któremu grozi teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.
Funkcjonariusze tomaszowskiej drogówki, którzy w weekend pełnili służbę w nieoznakowanym radiowozie z videorejestratorem zauważyli na krajowej \"siedemnastce” pędzącego w stronę Zamościa volkswagena passata. – Kierowca jechał z prędkością 176 km/h i wyprzedzał na podwójnej linii – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Stróże prawa zatrzymali go w Dąbrowie Tomaszowskiej. 41-latek z gminy Lubycza Królewska miał w organizmie 1,7 promila alkoholu. Przed sądem odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Zawodowy kierowca będzie też musiał pożegnać się na kilka lat z prawem jazdy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama