Ścigali się po wertepach
Drugie miejsce w kolejnym cyklu Otwartych Mistrzostwach Lubelszczyzny w Motocrossie wywalczył Michał Lizut z Zamościa.
- (lew)
- 28.09.2009 08:16
Zawody, w których wzięło udział blisko 90 zawodników z całego kraju podzielonych na siedem klas, rozegrano na nowym zamojskim torze przy ul. Braterstwa Broni.
18-letni Michał Lizut (na zdjęciu) startował w klasie amatorskiej i wypadł najlepiej z zamościan.
Imprezę zorganizowali Zamojski Klub Motocrossowy przy Automobilklubie Zamojskim i KM Cross Ekoklinkier Lublin.
Data dodania:
28.09.2009 08:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze