Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ścigali się po wertepach

Drugie miejsce w kolejnym cyklu Otwartych Mistrzostwach Lubelszczyzny w Motocrossie wywalczył Michał Lizut z Zamościa.
Zawody, w których wzięło udział blisko 90 zawodników z całego kraju podzielonych na siedem klas, rozegrano na nowym zamojskim torze przy ul. Braterstwa Broni. 18-letni Michał Lizut (na zdjęciu) startował w klasie amatorskiej i wypadł najlepiej z zamościan. Imprezę zorganizowali Zamojski Klub Motocrossowy przy Automobilklubie Zamojskim i KM Cross Ekoklinkier Lublin.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama