Reklama
Hrubieszów: Robią zrzutkę na przedszkolaki
Osoby prywatne, firmy oraz instytucje mogą pomóc w zakupie sprzętu na plac zabaw w Przedszkolu nr 3 w Hrubieszowie. Zbiórkę pieniędzy organizują rodzice i dyrekcja placówki.
- (lew)
- 28.09.2009 13:59
Urządzenia na placu zabaw w placówce przy ul. Grotthusów są stare, często się psują i wymagają ciągłych napraw, dlatego zamówiono nowy zestaw do zabaw.
Sprzęt ma trafić do przedszkola za miesiąc, ale do tego czasu trzeba znaleźć około 14 tys. złotych. Na razie udało się zebrać prawie połowę tej kwoty, dlatego dyrekcja i rodzice maluchów apelują o wsparcie.
W zamian obiecują wpisanie danych sponsorów do kroniki przedszkola, na stronie internetowej oraz w mediach i tablicy przy placu zabaw. Ofiarodawcy mogą też liczyć na podziękowania, laurki i … uśmiechy obdarowanych maluchów.
Jeśli uda się uzbierać więcej pieniędzy, organizatorzy zbiórki deklarują, że kupią sprzęt dla pozostałych hrubieszowskich przedszkoli.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.przedszkole3.hrubieszow.info lub uzyskać pod tel. (084) 696 33 22.
Data dodania:
28.09.2009 13:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze