Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Utrudnienia w ruchu na ul. Szczebrzeskiej. Bez paniki! To tylko ćwiczenia.

Mieszkańcy Zamościa mogą spodziewać się w środę rano utrudnień ruchu na ul. Szczebrzeskiej. Powód? Policja, straż pożarna, pogotowie oraz straż miejska będą przeprowadzać wspólne ćwiczenia.
Scenariusze są dwa. Najpierw odbędzie symulacja \"masowego” wypadku z dużą ilością rannych, a potem ćwiczone będą \"procedury” w przypadku podłożenia w obiekcie publicznym. Ćwiczenia odbędą się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym nr 5 w Zamościu (tzw. \"Rolniczak”). – Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na ul. Szczebrzeskiej między godz. 9.30 a 12 – mówi Karol Garbula, rzecznik prezydenta Zamościa. – Ruch koordynować będzie policja. Zostaną m.in. wyznaczone odpowiednie objazdy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama