Utrudnienia w ruchu na ul. Szczebrzeskiej. Bez paniki! To tylko ćwiczenia.
Mieszkańcy Zamościa mogą spodziewać się w środę rano utrudnień ruchu na ul. Szczebrzeskiej. Powód? Policja, straż pożarna, pogotowie oraz straż miejska będą przeprowadzać wspólne ćwiczenia.
- (bn)
- 29.09.2009 13:36
Scenariusze są dwa. Najpierw odbędzie symulacja \"masowego” wypadku z dużą ilością rannych, a potem ćwiczone będą \"procedury” w przypadku podłożenia w obiekcie publicznym.
Ćwiczenia odbędą się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym nr 5 w Zamościu (tzw. \"Rolniczak”).
– Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na ul. Szczebrzeskiej między godz. 9.30 a 12 – mówi Karol Garbula, rzecznik prezydenta Zamościa. – Ruch koordynować będzie policja. Zostaną m.in. wyznaczone odpowiednie objazdy.
Data dodania:
29.09.2009 13:36
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze