Reklama
Dąbrowa Tarnawatka: Dwie osoby ranne, zablokowana droga K17
W miejscowości Dąbrowa Tarnawatka w powiecie tomaszowskim tuż po godzinie 18 we wtorek doszło do wypadku drogowego. Do szpitala odwieziono 26-letnią kobietę i 14-letniego chłopca.
- (tom), (ak)
- 29.09.2009 18:10
Jak doszło do stłuczki?
32-latek z Zamościa skręcał swoim volkswagenem w lewo, ale zapomniał, że powinien ustąpić pierwszeństwa pojazdom jadącym z przeciwka.
W efekcie doprowadził do czołowego zderzenia z nissanem almerą, którym kierował 29-letni zamościanin. Obaj kierowcy byli trzeźwi i nie ucierpieli w wypadku.
Do szpitala przewieziono pasażerów nissana. 26-letnia kobieta ma stłuczoną klatkę piersiową, a 14-letni chłopiec doznał złamania kości czołówej czaszki.
Data dodania:
29.09.2009 18:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze