Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tarnogród: Małżeństwo wpadło z papierosami z przemytu

Mieszkają w Żaganiu (województwo lubuskie), ale wpadli w poniedziałek w Tarnogrodzie. Z nielagalnego towaru będą się tłumaczyć przed sądem.
Dokładnie 5500 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej przewoziło volkswagenem 51-letnie małżeństwo z Żagania w województwie lubuskim. Wpadli w poniedziałek przy ul. Rynek w Tarnogrodzie podczas rutynowej kontroli policji. W bagażniku i za siedzeniami funkcjonariusze znaleźli 550 kartonów papierosów. Kontrabanda została zabezpieczona, małżonkom grozi im do dwóch lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama