Reklama
Tarnogród: Małżeństwo wpadło z papierosami z przemytu
Mieszkają w Żaganiu (województwo lubuskie), ale wpadli w poniedziałek w Tarnogrodzie. Z nielagalnego towaru będą się tłumaczyć przed sądem.
- (lew)
- 29.09.2009 10:16
Dokładnie 5500 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej przewoziło volkswagenem 51-letnie małżeństwo z Żagania w województwie lubuskim.
Wpadli w poniedziałek przy ul. Rynek w Tarnogrodzie podczas rutynowej kontroli policji.
W bagażniku i za siedzeniami funkcjonariusze znaleźli 550 kartonów papierosów.
Kontrabanda została zabezpieczona, małżonkom grozi im do dwóch lat więzienia.
Data dodania:
29.09.2009 10:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze