Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszowskie rondo ma nazwę

Kierowcy jadący z Hrubieszowa w stronę przejścia granicznego w Zosinie nie będą przejeżdżać przez zwykłe rondo, ale rondo im. Stanisława Żółkiewskiego.
Taką nazwę ustaliła na środowej sesji Rada Miasta Hrubieszowa i podjęła stosowną uchwałę. Rondo znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 74 u zbiegu ulic Kolejowej, Piłsudskiego i Wyzwolenia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama