Hrubieszowskie rondo ma nazwę
Kierowcy jadący z Hrubieszowa w stronę przejścia granicznego w Zosinie nie będą przejeżdżać przez zwykłe rondo, ale rondo im. Stanisława Żółkiewskiego.
- (lew)
- 01.10.2009 13:12
Taką nazwę ustaliła na środowej sesji Rada Miasta Hrubieszowa i podjęła stosowną uchwałę.
Rondo znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 74 u zbiegu ulic Kolejowej, Piłsudskiego i Wyzwolenia.
Data dodania:
01.10.2009 13:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze