Turobin: Złodziej wyniósł ze szkoły komputery
Wszedł do środka przez okno, zabrał około 10 tys. złotych w gotówce, a także sprzęt komputerowy, aparat fotograficzny i kamerę warte 2,2 tys. złotych.
- (lew)
- 01.10.2009 09:59
Włamanie do Zespołu Szkół przy ul. Piłsudskiego ujawniono w środę rano.
Sprawca wszedł do środka po uprzednim wyważeniu okna i spenetrował gabinety, sekretariaty oraz pomieszczenia klasowe.
Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia, ale wcześniej trzeba zatrzymać sprawcę.
Data dodania:
01.10.2009 09:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze