Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Turobin: Złodziej wyniósł ze szkoły komputery

Wszedł do środka przez okno, zabrał około 10 tys. złotych w gotówce, a także sprzęt komputerowy, aparat fotograficzny i kamerę warte 2,2 tys. złotych.
Włamanie do Zespołu Szkół przy ul. Piłsudskiego ujawniono w środę rano. Sprawca wszedł do środka po uprzednim wyważeniu okna i spenetrował gabinety, sekretariaty oraz pomieszczenia klasowe. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia, ale wcześniej trzeba zatrzymać sprawcę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama