Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Pijany robotnik spadł z rusztowania

Informację o wypadku na budowie pawilonu handlowego przy ul. Kolejowej policja otrzymała ze szpitala. Tam trafił budowlaniec, który był tak pijany, że nie mógł nawet dmuchnąć w balonik.
Ustalono, że 52-letni pracownik – schodząc z rusztowania – stracił równowagę i spadł na ziemię z wysokości około 2 metrów. – Skończyło się na otarciach naskórka czoła i nosa oraz stłuczeniu oka – opowiada Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Ale przy okazji wyszło na jaw, że budowlaniec jest na porządnym rauszu. Nie był w stanie dmuchać w alkomat, dlatego pobrano od niego krew do badań. Okoliczności wypadku bada policja i Państwowa Inspekcja Pracy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama