Reklama
Hrubieszów: Pijany robotnik spadł z rusztowania
Informację o wypadku na budowie pawilonu handlowego przy ul. Kolejowej policja otrzymała ze szpitala. Tam trafił budowlaniec, który był tak pijany, że nie mógł nawet dmuchnąć w balonik.
- (lew)
- 02.10.2009 12:12
Ustalono, że 52-letni pracownik – schodząc z rusztowania – stracił równowagę i spadł na ziemię z wysokości około 2 metrów.
– Skończyło się na otarciach naskórka czoła i nosa oraz stłuczeniu oka – opowiada Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji.
Ale przy okazji wyszło na jaw, że budowlaniec jest na porządnym rauszu.
Nie był w stanie dmuchać w alkomat, dlatego pobrano od niego krew do badań. Okoliczności wypadku bada policja i Państwowa Inspekcja Pracy.
Data dodania:
02.10.2009 12:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze