We dwóch ukradli wart 5 zł klucz do przecinarki
Póki co, muszą się meldować policji, a wkrótce staną przed sądem za kradzież. Łup, na który się połakomili był wart tylko 5 zł.
- (lew)
- 02.10.2009 10:40
Do zdarzenia doszło przy ul. Szwedzkiej. Sprawcy, którymi okazali się zamościanie w wieku 21 i22 lat odpowiedzą za to przed sądem.
– Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny – powiedziała nam Joanna Kopeć z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Data dodania:
02.10.2009 10:40
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze