Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

We dwóch ukradli wart 5 zł klucz do przecinarki

Póki co, muszą się meldować policji, a wkrótce staną przed sądem za kradzież. Łup, na który się połakomili był wart tylko 5 zł.
Do zdarzenia doszło przy ul. Szwedzkiej. Sprawcy, którymi okazali się zamościanie w wieku 21 i22 lat odpowiedzą za to przed sądem. – Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny – powiedziała nam Joanna Kopeć z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama