Wola Różaniecka: Kierowca z dilerkami wpadł w ręce policji
Dwanaście woreczków foliowych z zapięciem strunowym, czyli tak zwanych dilerek, z zawartością blisko 7 g narkotyków, znaleźli wczoraj funkcjonariusze przy 20-letnim kierowcy volkswagena. Zatrzymano go w Woli Różanieckiej (pow. biłgorajski).
- (lew)
- 02.10.2009 12:19
Samochód stał zaparkowany na poboczu.
– Zabezpieczyliśmy 11 woreczków, w których było 6,17 g białej substancji przypominającej wyglądem amfetaminę, oraz woreczek z dwoma tabletkami o wadze 0,58 g – mówi Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.
To były najprawdopodobniej tabletki ekstazy.
Zabezpieczone środki trafiły do badań laboratoryjnych. Policja sprawdza, czy 20-latek nie posiadał więcej środków odurzających w miejscu zamieszkania.
Data dodania:
02.10.2009 12:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze