Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wola Różaniecka: Kierowca z dilerkami wpadł w ręce policji

Dwanaście woreczków foliowych z zapięciem strunowym, czyli tak zwanych dilerek, z zawartością blisko 7 g narkotyków, znaleźli wczoraj funkcjonariusze przy 20-letnim kierowcy volkswagena. Zatrzymano go w Woli Różanieckiej (pow. biłgorajski).
Samochód stał zaparkowany na poboczu. – Zabezpieczyliśmy 11 woreczków, w których było 6,17 g białej substancji przypominającej wyglądem amfetaminę, oraz woreczek z dwoma tabletkami o wadze 0,58 g – mówi Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji. To były najprawdopodobniej tabletki ekstazy. Zabezpieczone środki trafiły do badań laboratoryjnych. Policja sprawdza, czy 20-latek nie posiadał więcej środków odurzających w miejscu zamieszkania.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama