Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek w Miączynie spowodował pijany kierowca

Do 4,5 roku pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi Szczebrzeszyna na spowodowanie w czwartek wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości.
Prowadzone przez niego mitsubishi zjechało na pobocze, a następnie uderzyło w drzewo. Kierowcy, który miał w organizmie 1,54 promila alkoholu, nic poważnego się nie stało. Rannych zostało trzech pasażerów w wieku 29, 33 i 39 lat. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. – Zatrzymaliśmy mu prawo jazdy, a rozbity samochód trafił na nasz parking – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama