Reklama
Wypadek w Miączynie spowodował pijany kierowca
Do 4,5 roku pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi Szczebrzeszyna na spowodowanie w czwartek wypadku drogowego w stanie nietrzeźwości.
- (lew)
- 02.10.2009 10:37
Prowadzone przez niego mitsubishi zjechało na pobocze, a następnie uderzyło w drzewo. Kierowcy, który miał w organizmie 1,54 promila alkoholu, nic poważnego się nie stało.
Rannych zostało trzech pasażerów w wieku 29, 33 i 39 lat. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.
– Zatrzymaliśmy mu prawo jazdy, a rozbity samochód trafił na nasz parking – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Data dodania:
02.10.2009 10:37
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze