Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Szczebrzeszyn: Ćwiczą kopniaki pod okiem mistrzów

Dzisiaj w Szczebrzeszynie rozpoczyna się seminarium Keisatsu-Jitsu. Udział w imprezie zapowiedzieli Krzysztof Kondratowicz, prezydent polskiego centrum JJ-GR oraz Leszek Kołtun, zawodowy mistrz świata w kickboxingu.
Seminarium odbywać się będzie w obiektach sportowych Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków. W niedzielę będą mogli je podpatrywać wszyscy chętni. Otwarte pokazy w wykonaniu mistrzów rozpoczną się o godz. 12. Imprezę organizuje szczebrzeskie Stowarzyszenie Sztuki Sportów Walki \"Bushido” oraz Miejski Dom Kultury.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama