Reklama
Szczebrzeszyn: Ćwiczą kopniaki pod okiem mistrzów
Dzisiaj w Szczebrzeszynie rozpoczyna się seminarium Keisatsu-Jitsu. Udział w imprezie zapowiedzieli Krzysztof Kondratowicz, prezydent polskiego centrum JJ-GR oraz Leszek Kołtun, zawodowy mistrz świata w kickboxingu.
- (ak)
- 01.10.2009 09:41
Seminarium odbywać się będzie w obiektach sportowych Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków.
W niedzielę będą mogli je podpatrywać wszyscy chętni. Otwarte pokazy w wykonaniu mistrzów rozpoczną się o godz. 12.
Imprezę organizuje szczebrzeskie Stowarzyszenie Sztuki Sportów Walki \"Bushido” oraz Miejski Dom Kultury.
Data dodania:
01.10.2009 09:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze