Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Słaba płeć nabiera krzepy

\"Bezpieczna kobieta” – pod takim hasłem przebiegają zajęcia z zakresu samoobrony przygotowane dla hrubieszowskich pań.
Zajęcia odbywać się będą do 12 listopada w czwartki w sali gimnastycznej przy ul. Zamojskiej. – Oprócz zajęć praktycznych z samoobrony, będzie można również usłyszeć ciekawe porady psychologa, omawiane będą zagadnienia z pomocy przedmedycznej, a także bezpieczeństwa osobistego kobiety – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji. Udział w szkoleniu bierze 37 kobiet, ale w każdej chwili można się jeszcze zapisać na zajęcia. Organizatorami przedsięwzięcia są Komenda Powiatowej Policji w Hrubieszowie i Stowarzyszenie \"Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama