Reklama
Hrubieszów: Słaba płeć nabiera krzepy
\"Bezpieczna kobieta” – pod takim hasłem przebiegają zajęcia z zakresu samoobrony przygotowane dla hrubieszowskich pań.
- (lew)
- 02.10.2009 12:35
Zajęcia odbywać się będą do 12 listopada w czwartki w sali gimnastycznej przy ul. Zamojskiej.
– Oprócz zajęć praktycznych z samoobrony, będzie można również usłyszeć ciekawe porady psychologa, omawiane będą zagadnienia z pomocy przedmedycznej, a także bezpieczeństwa osobistego kobiety – informuje Edyta Krystkowiak, rzecznik prasowy hrubieszowskiej policji.
Udział w szkoleniu bierze 37 kobiet, ale w każdej chwili można się jeszcze zapisać na zajęcia.
Organizatorami przedsięwzięcia są Komenda Powiatowej Policji w Hrubieszowie i Stowarzyszenie \"Bezpieczny Powiat Hrubieszowski”.
Data dodania:
02.10.2009 12:35
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze