Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wypadek pod Zwierzyńcem. Samochody w ogniu. Zginął zamojski neurolog

Jechał renault thalią w kierunku Zamościa. Na zakręcie drogi między Panasówką a Zwierzyńcem wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z renault kangoo. Neurolog z Zamościa zmarł w drodze do szpitala.
Dzisiaj rano padało. Według wstępnych ustaleń policji, lekarz nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i na zakręcie zjechał na przeciwny pas jezdni, a następnie zderzył się z renaultem kangoo. Samochody stanęły w płomieniach. – Pożar został ugaszony, musieliśmy użyć narzędzi hydraulicznych, żeby wydobyć rannych – informuje Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu. Do szpitala odwieziono ze złamanym obojczykiem 52-letniego kierowcę kangoo z Biłgoraja oraz 61-letniego pasażera, który wyszedł z wypadku z urazami mostka i kręgosłupa. – Trzecia osoba jest reanimowana – powiedziała nam po zdarzeniu Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Chodziło o 47-letniego specjalistę z zakresu neurochirurgii i traumatologii oraz neurologii, który od 1995 roku pracował na oddziale neurologicznym z pododdziałem leczenia mózgu zamojskiego szpitala \"papieskiego”. Jego kolegom nie udało się uratować mu życia. Mężczyzna zmarł w drodze do szpitala. Do wypadku doszło o godz. 8.22. Droga wojewódzka z Zamościa do Biłgoraja przez kilka godzin była zablokowana, policja zorganizowała objazdy przez Zwierzyniec i Józefow.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama